Radical – Stage 2

Radical Car Meet on auto- ja motohuvilisi ühendav ürituste sari.

Radicali järjekorras teine – Stage 2 – kokkutulek on sedapuhku ühepäevane, kuid intensiivsemat programmi pakkuv Meet’n’Greet stiilis üritus, kuhu tulevad kokku praeguse tuuningumaailma säravaimad tähed. Põhiliseks sihtrühmaks on endiselt Stance stiili esindajad, kuid sel korral ei jää võrdväärse tähelepanuta ka motospordis – näiteks driftimaailmas – kasutust leidvad võistlusmasinad. Näituseala mitmekesistamiseks on siiski registreerima oodatud ka teisi autokultuuri valdkondi esindavad masinad.

Stage 2 toimumiskohaks on vastvalminud, motosporti edendav kompleks – Raassilla RX / Tarvastu Motoklubi. Iseloomult on selle kompleksi näol tegemist ideaalse paigaga, kus auto- ja motofanaatikud parimal viisil omasuguste seltsis meeleolukalt aega veeta saavad. Kaugemalt tulijatele ka telkimisvõimalus.

Nagu tavaks on saanud, siis ürituse vältel toimub mitmeid nii rohkem kui vähemaktiivseid tegevusi, mis soodustavad uute tutvuste loomist ja silmaringi avardamist. Tegevuste seas leiavad kindlasti aset ka võistlusmomendiga üleskutsed ja erinevates kategooriates hääletused. Parimatele ka auhinnad.

Kõhutäiteks ja januga võitlemiseks on kohapeal oma ala parimad.

Juht + Sõiduk: 20€
Kaasreisija/Pealtvaataja: 5€
*Lapsed alla 12a tasuta!

Üritusele pääseb vaid eelregistreerimise alusel (Ei kehti kaasreisijatele & pealtvaatajatele).
Kohtade arv on piiratud!

AJAKAVA
FB Event

Event Details
Sponsors