Events

Radical - The Beginning

Radical Car Meet on auto- ja motohuvilisi ühendav ürituste sari, kuhu tulevad kokku praeguse tuuningumaailma säravaimad tähed. Põhiliseks sihtrühmaks on Stance stiili esindajad, kuid võrdväärse tähelepanuta ei jää ka motospordis kasutust leidvad masinad. Näituseala mitmekesistamiseks on siiski registreerima oodatud ka teisi autokultuuri valdkondi esindavad masinad.

Radical - Stage 2

Radicali järjekorras teine – Stage 2 – kokkutulek on sedapuhku ühepäevane, kuid intensiivsemat programmi pakkuv Meet’n’Greet stiilis üritus, kuhu tulevad kokku praeguse tuuningumaailma säravaimad tähed. Põhiliseks sihtrühmaks on endiselt Stance stiili esindajad, kuid sel korral ei jää võrdväärse tähelepanuta ka motospordis – näiteks driftimaailmas – kasutust leidvad võistlusmasinad. Näituseala mitmekesistamiseks on siiski registreerima oodatud ka teisi autokultuuri valdkondi esindavad masinad.

Radical - Stage 3

Stage III toimumiskohaks on Eesti uusim, motosporti edendav kompleks – Raassilla RX / Tarvastu Motoklubi. Iseloomult on selle kompleksi näol tegemist ideaalse paigaga, kus auto- ja motofanaatikud parimal viisil omasuguste seltsis meeleolukalt aega veeta saavad. 

Shopping Basket

Donation

With a donation, you help promote and keep Estonian car culture alive.